NDFs Viltsporoppdretterpriser

Her finner du kriterier for å søke og søknadsskjema samt liste over tidligere mottakere.

NDFs Viltsporoppdretterpris i Gull

Nr.: År: Navn:
1 1991 Kennel Foxfoot, Britt Corell
2 1991 Kennel Plutt’s, Gerd Kristiansen
3 1994 Kennel Amarita, Anne Marit Olsen
4 1994 Kennel Østbo, Sverre Østlund
5 1995 Kennel B-Strups, Gerda Brandstrup
6 1998 Kennel Seidemann, Erika Enger og Haavard Lehn
7 2001 Anne Croff
8 2001 Kennel Rustbøle, Inger Marie Højdahl og Svein Nordang
9 2003 Kennel Søril, Eva A-W og Rolf Ellingsen
10 2004 Kennel Kisgruven, Mona og Helge Sjødal
11 2004 Kennel Storfoten, Liv Bakke Jørgensen
12 2004 Kennel Revestreken, Rita og Atle Aspevik
13 2006 Kennel Dimmuborgir, Tale Rosland Waage
14 2008 Kennel Larhjelm, Lars Hjelmtvedt
15 2009 Kennel Jegerbo, Roger Åsheim
16 2009 Kennel Jägermeister, Anne Igsi
17 2009 Kennel Wervest, Vera Vestby
19 2010 Kennel Tobrino, Brit og Tor Stendal
18 2010 Kennel Veidemann, Gro og Gunleik Vibeto
20 2011 Kennel Minstemann, Anita og Aage Solberg
21 2011 Kennel Valera, Anne Cristine og Petter Steen
22 2012 Kennel Pei Fang, Marianne og Brynjar Holmli
23 2012 Kennel Dachsmeister, Wenche-Lise Hofmeister
24 2013 Kennel Stuttleggen, Henk de Groot
25 2014 Kennel Råtassen, Kjell Håvard og Åse Britt Horverak
26 2016 Kennel Limore, Lina og Rebecca Sørensen
27 2017 Julianne Olsen
28 2017 Kennel Lurvelegg, Kjersti Grimstad
29 2018 Kennel Lofotdachsen, Kristin Pedersen
30 2018 Kennel Villa Magnolia, Eddie Moljord
31 2018 Kennel Vesleøksna, Gro Sætersmoen og Hans Christian Ellefsen

NDFs Viltsporoppdretterpris i Sølv

Nr.: År: Navn:
1 1991 Kennel Foxfoot, Britt Corell
2 1991 Kennel Plutt’s, Gerd Kristiansen
3 1994 Kennel Amarita, Anne Marit Olsen
4 1994 Kennel Østbo, Sverre Østlund
5 1995 Kennel B-Strups, Gerda Brandstrup
6 1998 Kennel Seidemann, Erika Enger og Haavard Lehn
7 1999 Anne Croff
8 1999 Kennel Rustbøle, Inger Marie Højdahl og Svein Nordang
9 1999 Hilde W. Bjørge
10 2000 Kennel Søril, Eva A-W og Rolf Ellingsen
11 2002 Kennel Kisgruven, Mona og Helge Sjødal
12 2003 Kennel Dimmuborgir, Tale Rosland Waage
13 2004 Kennel Storfoten, Liv Bakke Jørgensen
14 2004 Kennel Revestreken, Rita og Atle Aspevik
15 2006 Kennel Virvar, Nina Williamson
16 2006 Kennel Larhjelm, Lars Hjelmtvedt
17 2006 Kennel Wervest, Vera Vestby
18 2009 Kennel Dachsmeister, Wenche Lise Hofmeister
19 2009 Kennel Fla-Go-Line, Bjørg Haldis Flatin
20 2009 Kennel Jegerbo, Roger Åsheim
21 2009 Kennel Jägermeister, Anne Igsi
22 2010 Kennel Tobrino, Brit og Tor Stendal
23 2010 Kennel Veidemann, Gro og Gunleik Vibeto
24 2011 Kennel Minstemann, Anita og Aage Solberg
25 2011 Kennel Valera, Anne Cristine og Petter Steen
26 2012 Kennel Pei Fang, Marianne og Brynjar Holmli
27 2012 Kennel Lille Jøtul, Svein Arild Josvanger
28 2013 Kennel Stuttleggen, Henk de Groot
29 2013 Kennel Råtassen, Kjell Håvard og Åse Britt Horverak
30 2016 Kennel Limore, Lina og Rebecca Sørensen
31 2016 Julianne Olsen
32 2017 Kennel Vesleøksna, Gro Sætersmoen og Hans Chr.Ellefsen
33 2017 Kennel Villa Magnolia, Eddie Moljord
34 2017 Kennel Lurvelegg, Kjersti Grimstad
35 2018 Kennel Lofotdachsen, Kristin Pedersen

NDFs Viltsporoppdretterpris i Bronse

Nr.: År: Navn:
1 1991 Kennel Foxfoot, Britt Corell
2 1991 Kennel Plutt’s, Gerd Kristiansen
3 1992 Kennel Østbo, Sverre Østlund
4 1993 Anne Croff
5 1993 Kennel Amarita, Anne Marit Olsen
6 1994 Kennel Dalatun, Arnfinn og Irene Frostad
7 1994 Kennel Virvar, Nina Williamson
8 1995 Kennel B-Strups, Gerda Brandstrup
9 1998 Kennel Seidemann, Erika Enger og Haavard Lehn
10 1999 Kennel Rustbøle, Inger Marie Højdahl og Svein Nordang
11 2000 Kennel Søril, Eva A-W og Rolf Ellingsen
12 2001 Kennel Bukkeskogen, Tor Steinar Aasetre
13 2002 Kennel Kisgruven, Mona og Helge Sjødal
14 2003 Kennel Dimmuborgir, Tale Rosland Waage
15 2003 Kennel Fla-Go-Line, Bjørg Halldis Flatin
16 2004 Kennel Storfoten, Liv Bakke Jørgensen
17 2004 Kennel Revestreken, Rita og Atle Aspevik
18 2005 Kennel Ovnsrøret, Steinar Waage
19 2005 Kennel Wojtek, Wojcieh Blazejewski
20 2006 Kennel Larhjelm, Lars Hjelmtvedt
21 2006 Kennel Dachsmeister, Wenche-Lise Hofmeister
22 2006 Kennel Wervest, Vera Vestby
23 2009 Kennel Jegerbo, Roger Åsheim
24 2009 Kennel Jägermeister, Anne Igsi
25 2010 Kennel Tobrino, Brit og Tor Stendal
26 2010 Kennel Veidemann, Gro og Gunleik Vibeto
27 2011 Kennel Minstemann, Anita og Aage Solberg
28 2011 Kennel Valera, Anne Cristine og Petter Steen
29 2011 Kennel Krokgården, Jørgen Idalen
30 2012 Kennel Pei Fang, Marianne og Brynjar Holmli
31 2012 Kennel Lille Jøtul, Svein Arild Josvanger
32 2013 Julianne Olsen
33 2013 Kennel Stuttleggen, Henk de Groot
34 2013 Kennel Råtassen, Kjell Håvard og Åse Britt Horverak
35 2015 Kennel Kokopelli, Raymond Bråten
36 2016 Kennel Limore, Lina og Rebecca Sørensen
37 2016 Julianne Olsen
38 2016 Kennel Tante Else, Angela Barco Baròn og Ole Bjørkheim
39 2017 Kennel Vesleøksna, Gro Sætersmoen og Hans Chr.Ellefsen
40 2017 Kennel Villa Magnolia, Eddie Moljord
41 2017 Kennel Lurvelegg, Kjersti Grimstad
42 2018 Kennel Lofotdachsen, Kristin Pedersen
43 2019 Kennel Dachsverk, Anne Damsund Paulsen

Kontaktinformasjon

Norske Dachshundklubbers Forbund
hs@dachshundklubb.no

Medlemsservice

Raymond Bråten
Sentvetveien 10
1866 Båstad
Tlf. 928 08 741
medlemsservice@dachshundklubb.no

Valpeformidler

valp@dachshundklubb.no