NDFs Viltsporavlspriser

Her finner du kriterier for å søke og søknadsskjema samt liste over tidligere mottakere.

NDFs Viltsporavlspris i Gull

Nr.: År: Hund: Eier:
1 1993 INT&NORDUCH NVCH Foxfoot Tintorozzo N14517/85 Britt Corell
2 1997 NUCH NVCH Amarita’s Black Charlie-Bob N23609/89 Anne Marit Olsen
3 1999 NSUCH NVCH Geiteryggen’s I-Trixie N39445/90 Inger Marie Højdahl og Svein Nordang
4 1999 NSUCH NVCH Romanica’s Sebastian S40834/94 Anne Marit Olsen
5 2000 INT&NORDUCH NVCH Zirita 16532/92 Eva og Rolf Ellingsen
6 2001 NVCH Amarita’s Shady Ialla 02681/90 Anne Marit Olsen
7 2001 INT&NORDUCH NORDJ(H)CH SV’96 Seidemann’s Nidhogg 38763/93 Erika Enger
8 2001 Stølens My 05718/89 Gro og Gunleik Vibeto
9 2001 INT&NORDUCH NJ(D)CH NVCH Wenja’s Zeta-Amy 17972/94 Tor Steinar Aasetre
10 2002 LUX&NSUCH NVCH Harlekin v d Humboldtruh 20076/98 Anne Marit Olsen
11 2003 INT&NORDUCH NSJ(D)CH NMDD01 Havfruen’s G-Sophus 03025/96 Bjørn G. Pettersen
12 2004 INT&NORD&FINUCH NVCH NORDV’00 Sørils MZ-Dolman 00250/98 Eva og Rolf Ellingsen
13 2006 SUCh Örnbergets Roseanna S40378/96 Wenche-Lise Hofmeister
14 2006 N SUCh NVCh Mikkels Manx S13378/96 Wenja Rui
15 2007 INT NORD UCH SV03 ICH Revestreken’s Baklengs 19345/99 Rita og Atle Aspevik
16 2007 NORD UCH NVCH Adeltands Mis Dior DK17845/2000 Rita og Atle Aspevik
17 2007 Nord UCH NVCH  Seidemann`s Arg 09657/01 Lars Hjelmtvedt
18 2008 Int Multi Uch Multivinner Nord J(h)Ch Revestreken’s Frikk 23047/01 Rita og Atle Aspevik
19 2009 Lommerusket’s Arinbjørn 21432/95 N SUCh NVCh Hilde Ro
20 2010 Søril’s SM Gitlak, 03532/99 Eva og Rolf Ellingsen
21 2012 NSUch NVch Eiarö Baccara, S17172/99 Marianne og Brynjar Holmli
22 2012 Int NSUch Storfoten’s Isabella, 00084/04 Liv B.Jørgensen
23 2013 Nettopp Av Larhjelm 18987/08 Liv Muri
24 2013 Moro Av Larhjelm  14900/08 Lars Hjelmtvedt
25 2013 INT NORD J(d)CH SE VCH NMDD10 NMDD11 10367/07 Kvilestads Fibbe Johan Malm
26 2013 NVCH Sørils FZ-Jessie 19190/00 Eva A-W og Rolf Ellingsen
27 2013 NUCH Amarita’s Madamme Blue Dixon 14800/04 Anne Marit og Julianne Olsen
28 2013 N S J(d)CH N SE UCH Finnelia’s Tim 03984/06 Heidi og Knut Kals
29 2014 Katalina V D Vliegende Kieb NHSB2732067 Lars Hjelmtvedt
30 2015 NUch NJ(d)ch Stuttleggen’s Gazka, 11073/04 Henk Robert De Groot
31 2016 Blizz-Miss, 14263/06 Eva A-W og Rolf Ellingsen
32 2016 Revberget’s Balder, 13931/00 Bjørn Tore Egeland
33 2017 Badamtams Semiamhoo, FI578282/10 Eva A-W og Rolf Ellingsen
34 2017 Minstemann’s Fantasy From Thorn, NO33142/10 Anita og Åge Solberg
35 2017 Grandgables MS Full of Flare, CKCSBUE213258 Anita og Åge Solberg
36 2017 Revestreken’s Sikksakk, 21763/05 Roger Åsheim
37 2018 Havfruen’s H-Mikkel Junior 03865/98 Olav Melteig
38 2018 Arrival’s Clint Eastwood – S24320/2005 Anne Marit Olsen
39 2018 Hound’s Marshmallow SE10197/2010 Eva Ager-Wick og Rolf Ellingsen
40 2018 Visvas av Larhjelm – NO40874/11 Pernille Saltnes
41 2018 Uansett Av Larhjelm – NO31191/11 Lars Hjelmtvedt
42 2018 Pinta Da Quinta D’Abroeira  LOP471055 Lars Hjelmtvedt
43 2018 Topas Av Larhjelm – NO30662/11 Vera Vestby

NDFs Viltsporavlspris i Sølv

Nr.: År: Hund: Eier:
1 1993 INT&NORDUCH NVCH Foxfoot Tintorozzo N14517/85 Britt Corell
2 1997 Ama-Bodetta N39415/90 Anne Marit Olsen
3 1997 Amarita’s Røde Cindra Shadow N31447/87 Anne Marit Olsen
4 1997 NSUCH NVCH Geiteryggen’s I-Trixie N39445/90 Inger Marie Højdahl og Svein Nordang
5 1997 NUCH NVCH Amarita’s Black Charlie-Bob N23609/89 Anne Marit Olsen
6 1998 Wenja’s NB N02123/90 Erika Enger og Haavard Lehn
7 1999 INT&NORDUCH NJ(D)CH NVCH Wenja’s Zeta-Amy 17972/94 Tor Steinar Aasetre
8 1999 NVCH Amarita’s Shady Ialla 02681/90 Anne Marit Olsen
9 1999 NSUCH NVCH Romanica’s Sebastian S40834/94 Anne Marit Olsen
10 2000 INT&NORDUCH NVCH Zirita 16532/92 Eva og Rolf Ellingsen
11 2001 INT&N&FINUCH NV’91-93 Acropolis 19249/83 Anne Croff
12 2001 INT&NORDUCH NORDJ(H)CH SV’96 Seidemann’s Nidhogg 38763/93 Erika Enger
13 2001 NSJ(D)CH NSUCH Blondi 40003/92 Gro og Gunleik Vibeto
13 2001 NSJ(D)CH NSUCH Blondi 40003/92 Esther Gundersen
14 2001 NSUCH NVCH Mikkels Manx S13378/96 Wenja Rui
15 2001 Stølens My 05718/89 Gro og Gunleik Vibeto
16 2002 NUCH NVCH Fixe Tine Arow-Lott 12446/97 Anne Marit Olsen
17 2002 LUX&NSUCH NVCH Harlekin v d Humboldtruh 20076/98 Anne Marit Olsen
18 2003 INT&NORDUCH NSJ(D)CH NMDD01 Havfruen’s G-Sophus 03025/96 Bjørn G. Pettersen
19 2003 NSUCH Dimmuborgir’s Angelica Villemo 28889/94 Tale Rosland Waage
20 2003 INT&NORD&FINUCH NVCH NORDV’00 Sørils MZ-Dolman 00250/98 Eva og Rolf Ellingsen
21 2005 SUCH Ørnebergets Roseanna S40378/96 Wenche-Lise Hofmeister
22 2006 Nord UCh NVCh Seidemann’s Arg 09657/01 Lars Hjelmtvedt
23 2006 Nord UCh NVCh Adeltands Mis Dior DK17845/200 Rita og Atle Aspevik
24 2007 INT NORD UCH SV03 ICH Revestreken’s Baklengs 19345/99 Rita og Atle Aspevik
25 2007 INT MULTI UCH NORD J(H)CH MULTIVINNER Revestreken’s Frikk 23047/01 Rita og Atle Aspevik
26 2007 INT NORD FIN UCH INT N DK J(H)CH NVCH EUVV07 Ginepro del Lago Prile LOI99/179626 Rita og Atle Aspevik
27 2008 Int Nord DK Uch NV03’05’06 NordV03 N SVCh Örnbergets Jolly S58962/2001 Wenche-Lise Hofmeister
28 2009 Jägermeister’s Lakris 03148/99 N SJ(d)Ch Anne Igsi
29 2009 Lommerusket’s Arinbjørn 21432/95 N SUCh NVCh Hilde Ro
30 2008 N S Uch NVCh Sørils DG‐Mercedes 18213/02 Cecilie Vardvik
31 2010 Søril’s SM Gitlak, 03532/99 Eva og Rolf Ellingsen
32 2010 Revestreken’s Nina i Norge, 50239/2009 Lotta Magnusson
34 2011 NVch Søril’s FZ Jessie Eva A.W og Rolf Ellingsen
35 2012 NSUch NVch Eiarö Baccara, S17172/99 Marianne og Brynjar Holmli
36 2010 Lundehaugen’s Thessa 19626/05 Int N S UCh Lars Hjelmtvedt
37 2012 Int NSUch Storfoten’s Isabella, 00084/04 Liv B.Jørgensen
38 2012 NVch Lorckebos Ariella, 09067/04 Svein A.Josvanger
39 2012 NUch Amarita’s Madamme Blue Dixon, 14800/04 Julianne og Anne Marit Olsen
40 2013 Moro Av Larhjelm  14900/08 Lars Hjelmtvedt
41 2013 INT NORD J(d)CH SE VCH NMDD10 NMDD11 10367/07 Kvilestads Fibbe Johan Malm
42 2013 C.I.B  N SE U(v)CH N VCH Storfoten’s Ærte Guri 25213/05 Bente Fimland Therkelsen
43 2013 N S J(d)CH N SE UCH Finnelia’s Tim 03984/06 Heidi og Knut Kals
44 2013 NUCH Stuttleggens Gazka 11073/04 Henk de Groot
45 2013 NSUCH NJ(d)CH Scott 07462/96 Henk de Groot
46 2013 Nettop Av Larhjelm, 18987/08 Liv Muri
47 2014 Katalina V D Vliegende Kieb NHSB2732067 Lars Hjelmtvedt
48 2012 Blizz Miss, 14263/06 Eva A-W og Rolf Ellingsen
49 2011 Ch Vodka du Russieau Saint Martin Anne Christine og Petter Steen
50 2014 Kan Trace Foxy Lady HR10203 Anne Cristine og Petter Steen
51 2014 Dualis Cantor S42717/2008 Anne Cristine og Petter Steen
52 2015 Kjeft av Larhjelm 16924/06 Lars Hjelmtvedt
53 2015 Revberget’s Balder 13931/00 Bjørn Tore Egeland
54 2016 Badamtams Semiamhoo, FI57828/10 Eva A-W og Rolf Ellingsen
55 2016 Topas av Larhjelm, NO30662/11 Vera Vestby
56 2016 Kolmilans Juni, S44852/2009 Raymond Bråten
57 2017 Visvas Av Larhjelm, NO40874/11 Pernille Saltnes
58 2017 Hounds Marshmallow, SE10197/2010 Eva A-W og Rolf Ellingsen
59 2017 Minstemann’s Fantasy From Thorn, NO33142/10 Anita og Åge Solberg
60 2017 Grandgables MS Full of Flare, CKCSBUE213258 Anita og Åge Solberg
61 2017 Revestreken’s Sikksakk, 21763/05 Roger Åsheim
62 2018 Pinta Da Quinta D’Abroeira LOP471055 Lars Hjelmtvedt
63 2018 Uansett Av Larhjelm – NO31191/11 Lars Hjelmtvedt
64 2018 Havfruen’s H-Mikkel Junior 03865/98 Olav Melteig
65 2018 Arrival’s Clint Eastwood – S24320/2005 Anne Marit Olsen
66 2018 Amarita’s Jadore My Black Bozita – NO44333/11

Anne Marit Olsen og Julianne Olsen

67 2018 Amarita’s Jadore My Dapple Lily – NO44334/11 Anne Marit Olsen og Julianne Olsen
68 2018 Amarita’s Micro Sycello – 06045/02 Anne Marit Olsen

NDFs Viltsporavlspris i Bronse

Nr.: År: Hund: Eier:
1 1991 Foxfoot Oui Ouiche N05476/84 Britt Corell
2 1991 INT&NORDUCH NVCH Foxfoot Tintorozzo N14517/85 Britt Corell
3 1991 INT&NORDUCH Beckholmens Bellona S03839/76 Gerd Kristiansen
4 1991 INT&NORDUCH NJ(V)CH Foxfoot Gé Tonto N7158/81 Britt Corell
5 1991 INT&NORDUCH NJ(V)CH Foxfoot Juniorchef N08215/83 Britt Corell
6 1991 N&SFUCH Malec Hillevi SF13170B/80 Britt Corell
7 1991 Wix Barbarina S55107/86 Britt Corell
8 1993 Accermann N35137/86 Anne Croff
9 1993 NJ(H)CH Black-Bodensia S38658/81 Anne Marit Olsen
10 1993 NUCH NJ(V)CH N03905/81 Acca Anne Croff
11 1994 INT&NSUCH Virvar’s Covergirl N07925/89 Nina Williamson
12 1997 Ama-Bodetta N39415/90 Anne Marit Olsen
13 1997 Amarita’s Black Bodangina N31446/87 Anne Marit Olsen
14 1997 Amarita’s Røde Cindra Shadow N31447/87 Anne Marit Olsen
15 1997 NSUCH NVCH Geiteryggen’s I-Trixie N39445/90 Inger Marie Højdahl og Svein Nordang
16 1997 NUCH NVCH Amarita’s Black Charlie-Bob N23609/89 Anne Marit Olsen
17 1997 NUCH NVCH Amarita’s Pretty Fiction N17364/86 Anne Marit Olsen
18 1997 NVCH Amarita’s Shady Ialla 02681/90 Anne Marit Olsen
19 1997 NVCH Black Angel Chacor N31825/90 Hilde Bjørge
20 1998 Wenja’s Ida N32229/87 Erika Enger og Haavard Lehn
21 1998 Wenja’s NB N02123/90 Erika Enger og Haavard Lehn
22 1999 Acra 26592/91 Anne Croff
23 1999 INT&NORDUCH NJ(D)CH NVCH Wenja’s Zeta-Amy 17972/94 Tor Steinar Aasetre
24 1999 INT&NSUCH NVCH Amarita’s Fixe-Evee-Lill 19960/90 Anne Marit Olsen
25 1999 NUCH NVCH Amarita’s El Cora 19106/86 Hilde W. Bjørge
26 1999 NVCH Lady Angelique Chacor 31824/90 Hilde W. Bjørge
27 1999 NSUCH NVCH Romanica’s Sebastian S40834/94 Anne Marit Olsen
28 2000 INT&NORDUCH NVCH Zirita 16532/92 Eva og Rolf Ellingsen
29 2001 INT&N&FINUCH NV’91-93 Acropolis 19249/83 Anne Croff
30 2001 Østbo’s Jacqueline 39831/91 Anne Croff
31 2001 NUCH Amarita’s Tickie-Lina-Fina 10098/97 Anne Marit Olsen
32 2001 NUCH NVCH Fixe Tine Arow-Lott 12446/97 Anne Marit Olsen
33 2001 NVCH Amarita’s Ama-Beauty 26286/93 Anne Marit Olsen
34 2001 NVCH Hoophill Enfant Terrible FIN34941/97 Anne Marit Olsen
35 2001 LUX&NSUCH NVCH Harlekin v d Humboldtruh 20076/98 Anne Marit Olsen
36 2001 INT&NORDUCH NORDJ(H)CH SV’96 Seidemann’s Nidhogg 38763/93 Erika Enger og Haavard Lehn
37 2001 NSJ(D)CH NSUCH Blondi 40003/92 Esther Gundersen
37 2001 NSJ(D)CH NSUCH Blondi 40003/92 Gro og Gunleik Vibeto
38 2001 Stølens My 05718/89 Gro og Gunleik Vibeto
39 2001 NSUCH NVCH Mikkels Manx S13378/96 Wenja Rui
40 2002 Østbo’s Delaware 16570/93 Eva og Rolf Ellingsen
41 2002 NJ(D)CH Steffi 10483/96 Terje Sylte
42 2003 INT&NORDUCH NSJ(D)CH NMDD01 Havfruen’s G-Sophus 03025/96 Bjørn G. Pettersen
43 2003 NSUCH Dimmuborgir’s Angelica Villemo 28889/94 Tale Rosland Waage
44 2003 NUCH NVCH Fla-Go-Line’s Ville Veronica 00278/94 Bjørg Halldis Flatin
45 2003 INT&NORD&FINUCH NVCH NORDV’00 Sørils MZ-Dolman 00250/98 Eva og Rolf Ellingsen
46 2004 NVCH Seidemann’s Qtt-Ut 22342/99 Mona og Helge Sjødal
47 2005 NORD UCH NVCH Adeltands Mis Dior Dk17845/00 Rita og Atle Aspevik
48 2005 INT NORD FIN UCH N DK J(H)CH NVCH Ginepro del Lago Prile LOI99/179626 Rita og Atle Aspevik
49 2005 INT NORD FIN UCH NORD J(H)CH Revestreken’s Frikk NORDV-02 23047/01 Rita og Atle Aspevik
50 2005 SUCH Ørnebergets Roseanna S40378/96 Wenche-Lise Hofmeister
51 2005 INT NORD UCH KBHV-01 Sørils SM-Gitlak 03532/99 Eva og Rolf Ellingsen
52 2006 Storfoten’s Non-Stop Frida 03276/00 Liv Bakke Jørgensen
53 2006 Nord UCh NVCh Seidemann’s Arg 09657/01 Lars Hjelmtvedt
54 2006 Freckle-Face Lorraine FIN26812/99 Rita og Atle Aspevik
55 2006 Dimmuborgir’s Century Fox 1484/96 Tale Rosland Waage
56 2006 Sundsdal’s My Fair Lady DK20462/98 Vera Vestby
57 2006 N DK UCh NordV02 Wervest’s Molly 00057/01 Vera Vestby
58 2006 NUCh Amarita’s Fixe Teddy 09702/99 Bjørg H. Flatin
59 2007 ITCH Knockout del Lago Prile BS020089/93 Margareta Nilsson
60 2007 INT NORD UCH SV-03 ICH Revestreken’s Baklengs 19345/99 Rita og Atle Aspevik
61 2007 N S UCH NVCH Revestreken’s Hugo 17050/02 Kirsten Næss
62 2007 N S UCH Storfoten’s Olympic Star 02976/00 Liv Bakke Jørgensen
63 2008 Int Nord Uch NVCh KBHV01 Sørils CD‐Ferdinan Eva og Rolf Ellingsen
64 2008 Int Nord DK Uch NV03’05’06 NordV03 N SVCh Örnbergets Jolly S58962/2001 Wenche‐Lise Hofmeister
65 2008 Int N S U(v)Ch Revestreken’s Nina i Norge 15831/04 Rita og Atle Aspevik
66 2008 N S Uch NVCh Sørils DG‐Mercedes 18213/02 Cecilie Vardvik
67 2009 Adeltands Bella Mia S14560/98 NV01’02’04 Anne C. og Petter Steen
68 2009 Anne 33329/92 NUCh Roger Åsheim
69 2009 Seidemann’s Leivor 12771/02 NUCh Roger Åsheim
70 2009 Fla-Go-Line’s Lille Ville Vikki 04938/05 Bjørg H.Flatin
71 2009 Jägermeister’s Lakris 03148/99 N SJ(d)Ch Anne Igsi
72 2009 Lommerusket’s Arinbjørn 21432/95 N SUCh NVCh Hilde Ro
73 2010 Sørils CD-Ferdinan 11082/98 Int Nord UCh NVCh KBHV01 Eva og Rolf Ellingsen
74 2010 AC-Heart Breaker 21081/00 Nord UCh Vera Vestby
75 2010 Tobrinos Anastasia 02780/03 NUCh NVCh Brit og Tor Stendal
76 2010 Kisgruven’s Kida 04117/02 Int N S UCh SV07 Lars Hjelmtvedt
77 2010 Lundehaugen’s Thessa 19626/05 Int N S UCh Lars Hjelmtvedt
78 2011 Kjeft av Larhjelm Lars Hjelmtvedt
79 2011 NUch Revestreken’s Ohoi Svein Duvier
80 2011 Ch Revestreken’s Xos Liv Bakke Jørgensen
81 2011 Ch Wervest’s Winn Vera Vestby
82 2011 Ch Vodka du Russieau Saint Martin Anne Christine og Petter Steen
83 2011 NSUch Valera’s Donna Bella Anne Christine og Petter Steen
84 2011 Ch Ørnberget’s Kaspar Wenche Lise Hofmeister
85 2011 NVch Søril’s FZ Jessie Eva A.W og Rolf Ellingsen
86 2011 NSJ(d)ch Diana Jørgen Idalen
87 2011 Ch Bronia Lanfranco Anita og Aage Solberg
88 2011 Victorie van der Stoofhoeve Anita og Aage Solberg
89 2012 NSUch NVch Eiarö Baccara, S17172/99 Marianne og Brynjar Holmli
90 2012 Nettop Av Larhjelm, 18987/08 Liv M. Ramsjø
91 2012 Moro Av Larhjelm, 14900/08 Lars Hjelmtvedt
92 2012 Int NordUch SV-07 Sundsdal’s Orlando, S23472/2006 Liv B.Jørgensen
93 2012 Int NSEUch Knacky Knave’s Lambrusco, S31701/2008 Liv B.Jørgensen
94 2012 Int NSUch Storfoten’s Isabella, 00084/04 Liv B.Jørgensen
95 2012 NVch Lorckebos Ariella, 09067/04 Svein A.Josvanger
96 2012 NUch NVch NJ(h)ch NJ(d)ch Jegerbo’s Raya, 16529/03 Svein A.Josvanger
97 2012 Blizz Miss, 14263/06 Eva A-W og Rolf Ellingsen
98 2012 N SEJ(d)ch N SEUch Finnelia’s Tim, 03984/06 Heidi og Knut Kals
99 2012 Amarita’s Xcact Isadora Brown, 02097/08 Anne Marit Olsen
100 2012 NUch Amarita’s Madamme Blue Dixon, 14800/04 Julianne og Anne Marit Olsen
101 2013 Katalina V D Vliegende Kieb NHSB2732067 Lars Hjelmtvedt
102 2013 INT NORD J(d)CH SE VCH NMDD10 NMDD11 10367/07 Kvilestads Fibbe Johan Malm
103 2013 C.I.B  N SE U(v)CH N VCH Storfoten’s Ærte Guri 25213/05 Bente Fimland Therkelsen
104 2013 N S J(d)CH N SE UCH Finnelia’s Tim 03984/06 Heidi og Knut Kals
105 2013 NUCH Stuttleggens Gazka 11073/04 Henk de Groot
106 2013 NSUCH NJ(d)CH Scott 07462/96 Henk de Groot
107 2013 NVCH Dimmuborgirs Dyflinn Henk de Groot
108 2013 NUCH NVCH NJ(d)CH Jegerbo’s Raya 16529/03 Svein Josvanger
109 2013 NVCH Wenja’s Tinka 201010/04 Snorre Moe
110 2014 Valera’s Askeladd NO44840/10 Unni Bråthen
111 2014 Örnbergets Zantiago SE43540/2008 Anne Bergsengene
112 2014 Kan Trace Foxy Lady HR10203 Anne Cristine og Petter Steen
113 2014 Dualis Cantor S42717/2008 Anne Cristine og Petter Steen
114 2015 Prestbråtan’s ZS Loppa 04984/04 Kirsten og Roy Nilsen
115 2015 Kolmilans Juni S44852/2009 Raymond Bråten
116 2015 Badamtams Semiamho FI 57828/10 Eva A-W og Rolf Ellingsen
117 2015 Visvas av Larhjelm NO40874/11 Pernille Saltnes
118 2016 Bussahagens Qalinka, S54492/2004 Line og Rebecca Sørensen
119 2016 Opalina’s Fancy Face, DK07387/2007 Line og Rebecca Sørensen
120 2016 Hounds Marshmallow, SE10197/2010 Eva A-W og Rolf Ellingsen
121 2016 Mirkagårdens Tingeling, SE30875/2009 Angela Barco Baron og Ole Bjørkheim
122 2016 Topas Av Larhjelm, NO30662/11 Vera Vestby
123 2017 Trøffel Av Larhjelm, NO30665/11 Vera Vestby
124 2017 XI av Larhjelm, NO33411/12 Liv Muri
125 2017 Hounds Marshmallow, SE10197/2010 Eva A-W og Rolf Ellingsen
126 2017 Stuttleggen’s Kira, 12345/08 Henk de Groot og Lill Hege Egedal
127 2017 Minstemann’s Fantasy From Thorn, NO33142/10 Anita og Åge Solberg
128 2017 Minstemann’s Evening Star, NO60911/09 Vidar Svindahl
129 2017 Søril’s Lb Brusco, NO33706/11 Anette Mogen
130 2017 Minstemann’s Got Us By Surprise, NO33238/10 Anita og Åge Solberg
131 2017 Quilt V D Stoofhoeve, NHSB2620942 Anita og Åge Solberg
132 2017 Minidogland Yandex, RKF3779117 Anita og Åge Solberg
133 2017 Minstemanns Candy, NO39685/09 Anita og Åge Solberg
134 2017 Grandgables MS Full of Flare, CKCSBUE213258 Anita og Åge Solberg
135 2017 Grandgables MS Shock a Lot, CKCUJ24791 Guri Storborg
136 2017 Jegerbos Eddvin, NO48222/09 Roger Åsheim
137 2017 Østbo’s Joker, 00740/03 Roger Åsheim
138 2017 Revestreken’s Sikksakk, 21763/05 Roger Åsheim
139 2018 Vesleøksna’s Ulla NO35845/09 Gro Sætersmoen
140 2018 Unita’s Rolls Royce FIN26212/06 Gro Sætersmoen
141 2018 Unita’s Amber, FI18435/10 Gro Sætersmoen
142 2018 Pinta Da Quinta D’Abroeira LOP471055 Lars Hjelmtvedt
143 2018 X V av Larhjelm NO33415/12 Lars Hjelmtvedt
144 2018 Uansett av Larhjelm, NO31191/11 Lars Hjelmtvedt
145 2018 Denderre av Larhjelm NO36203/14 Lars Hjelmtvedt
146 2018 Dachsmeister’s Galena Chablees 03856/07 Kristin Pedersen
147 2018 Akroyd’s Hennessy S25153/2009 Bent Ove Lukassen
148 2018 Havfruen’s H-Mikkel Junior 03865/98 Olav Melteig
149 2018 Amarita’s Jadore My Black Bozita – NO44333/11 Anne Marit Olsen og Julianne Olsen
150 2018 Arrival’s Clint Eastwood – S24320/2005 Anne Marit Olsen
151 2018 Ice-T Little Dranatanja – JR70220JDD Anne Marit Olsen
152 2018 Amarita’s Jadore My Dapple Lily – NO44334/11 Olaf Nikolai Olsen og Julianne Olsen
153 2018 Amarita’s Red Peppermix – 23500/08 Anne Marit Olsen
154 2018 Iloveamaritas De Llumo – LOE2139373 Julianne Olsen
155 2018 Amarita’s Micro Sycello – 06045/02 Anne Marit Olsen
156 2018 Amarita’s Harley Tintello – 04662/02 Anne Marit Olsen
157 2018 Baci De Borealis Vitoraz – CLP/JTK/80333 Wenche-Lise Hofmeister
158 2018 AC Alexander – 01868/05 Lene Husby
159 2019 Kokopellis Fox – NO37189/13 Jon Austein
160 2019 Kaboom av Larhjelm – NO47931/16 Lars Hjelmtvedt

Kontaktinformasjon

Norske Dachshundklubbers Forbund
hs@dachshundklubb.no

Medlemsservice

Raymond Bråten
Sentvetveien 10
1866 Båstad
Tlf. 928 08 741
medlemsservice@dachshundklubb.no

Valpeformidler

Bente Fimland Therkelsen
Gro Sætersmoen
valp@dachshundklubb.no