Norske Dachshundklubbers Forbund

RESULTATER SPOR (08-11)

Det ble besluttet på KL 2012 at resultater fra sporprøver ikke lenger skal legges ut på NDF's websider. Disse resultatene er å finne på NKK's DOGWEB

 

2011

Vest-Busk DHK, ord.sporprøve
NJFF Ostfold 26-10123
NJFF Ostfold 26-11026
26-11043
Selbu TBK 25-11034
Selbu TBK 26-11054
Selbu TBK 25-11098
NSCHWKL 26-11018
RDHK 26-11099
VADHK 26-11008
VADHK 25-11015
Rogaland DHK 25-11002
VADHK 26-11097
VADHK 28-11089
VADHK 25-11060
TRDHK 28-11067
TRDHK 26-11078
TRDHK 25-11054
TRDHK 26-11031
Hedmark DHK 25-11068
Hedmark DHK 25-11038
Hedmark DHK 25-11040
Aust-Agder 28-11054
Hedmark DHK 26-11100
Hedmark DHK 26-11083
Hedmark DHK 26-11029
TDHK 28-11092
TDHK 26-11072
Nordhordland JFF 28-11102
Aust-Agder 26-11087
VHHK 25-11042
Nordhordland JFF 26-11124
VHHK 28-11125
VHHK 26-11088
Vestfold HHK 26-11013
 THHK BFP2
THHK 26-11092
 Telemark HHK 26-11014
Telemark DHK 25-11053
Aas JFF 26-11021
Follo Ostfold DHK 25-11007
Norsk Spaniel Klubb Sogn og Fjordane 25-11028
Nordhordaland JFF 25-11011
Hallingdal og Valdres EHK 26-11066
Eid Hundeklubb 25-11009
OODHK 28-11095
OODHK 26-11104
NTR-DHK 28-11062
NTR-DHK 26-11067
Nordhalogaland Elghundklubb 28-11107
Nordhalogaland Elghundklubb 26-11116
Nordland DHK 28-11061
Nordland DHK 26-11096
OODHK 28-11060
Aust -Agder DHK 25-11046
Rogaland DHK 28-11024
Rogaland DHK 28-11005
Rogaland DHK 26-11079
Rogaland DHK 26-11063
Rogaland DHK 26-11007
Rogaland DHK 26-11032
Aust-Agder DHK-26-11003
Nordhordland_JFF-26-11130
NORDLAND DHK-. 26-11044
Nordland dhk-25-11035
OLEN ETNE VINDAFJORD HK-25-11029
OSLO OMEGN-26-11033
OSLO_OG_OMEGN DHK-25-11032
Bergen-Hordaland DHK 25-11004
Aust-Agder 25-11014
Aust-Agder 28-11002
Kvinnherad ettersokslag 25-1106

 

2009

TELEMARK DHK 26-09133
VESTFOLD HHK 28-09009
VESTFOLD HHK 26-09091
TELEMARK HHK 28-09010
TELEMARK HHK 26-09087
NORDHORDLAND JFL 28-09078
NORDHORDLAND JFL 26-09101
NJFF AVD OSTFOLD 28-09081
HEDMARK DHK 28-09071
ROGALAND DHK 28-09048
ROGALAND DHK 26-09118
HEDMARK DHK 26-09117
GLAMDAL OG ROMERIKE DHK 28-09069
GLAMDAL OG ROMERIKE 26-09098
OPPLAND DHK 26-09125
TRONDELAG DHK 26-09037
TRONDELAG DHK 28-09044
HEDRUM JFL 28-09043
HEDRUM JFL 26-09062
FOLLO-OSTFOLD DHK 28-09004
FOLLO-OSTFOLD 26-09004
TRØNDELAG DHK 28-09015
VEST-AGDER 26-09108
AUST-AGDER 28-09072
AUST-AGDER 26-09121
NORD-TRONDELAG 26-09092
NORD-TRONDELAG 28-09067
NORD-VEST 26-09113
NORD-VEST 26-09122
NORD-VEST 28-09068         
NORD-VEST 28-09093
OSLO OG OMEGN DHK 26-09124
STJORDAL JFF 28-09102
NORDLAND DHK 28-09066
BERGEN-HORDALAND 26-09099
NORD HALOGALAND EHK 26-09060
NRK AVD MIDT-HEMARK 25-09037 
 
NORDLAND DHK 25-09083
NORDLAND DHK 25-09084
 
TELEMARK DHK 25-09069
TRØNDELAG DHK 25-09062
GLAMDAL OG ROMERIKE DHK 25-09066
NORDLAND DHK 26-09111
NSK AVD SOGN OG FJORDANE 25-09008
NSK AVD SOGN OG FJORDANE 25-09017
NSK AVD SOGN OG FJORDANE 26-09063
VOSS HK 25-09079
VESTFOLD-BUSKERD 26-09114
OPPLAND DHK 26-09115
NORSK SCHWEISSHUND KLUBB 28-09059
NORSK SCHWEISSHUND KLUBB 26-09020
AUST-AGDER 26-09004
ALTA HK 25-09082
OSLO OG OMEGN DHK 28-09047
OSLO OG OMEGN DHK 26-09116
HEDMARK DHK 25-09085
BJERKE JFF 25-09088
VEST-AGDER 26-09007
NSK AVD SOGN OG FJORDANE 25-09067
NRK AVD VADSØ OG OMEGN 25-09070
NORSK SCHWEISSHUND KLUBB 25-09071
NORSK SCHWEISSHUND KLUBB 25-09044
NORDHORDLAND JFF 28-09002
NORDHORDLAND JFF 26-09001
NJFF ØSTFOLD 26-09026
FINNMARK EHK 25-09055
OSLO OG OMEGN DHK 25-09075
FOLLO-ØSTFOLD 25-09081
AUST-AGDER 25-09078
AUST-AGDER 26-09100
GLÅMDAL OG ROMERIKE DHK 26-09029
GLÅMDAL OG ROMERIKE DHK NM 25-09059
GLÅMDAL ROMERIKE DHK 25-09035
NORDLAND DHK 25-09073
OPPLAND DHK 26-09097
OSLO OG OMEGN DHK 26-09096
BERGEN-HORDALAND 25-09074
NORD-VEST 26-09079
VESTFOLD-BUSKERUD 26-09102
NRK KONGSVINGER OG OMEGN 25-09046
BERGEN-HORDALAND 26-09017
BUSKERUD HHK 25-09054
BUSKERUD HHK 25-09057
SUNNDAL HK 25-09050
TELEMARK HHK 25-09058
AUST-AGDER 25-09052
HEDMARK DHK 26-09036
OPPLAND DHK 26-09067
VESTFOLD HH 25-09051
VESTFOLD HHK 26-09009
HEDMARK DHK 25-09047
HEDMARK DHK 25-09048
NRK AVD FOSEN 25-09034
NRK AVD nord-trøndelag 25-09026
AUST-AGDER 26-09042
NORDLAND DHK 26-09078
NRK AVD BERGEN OG OMEGN 25-09025
OSLO OG OMEGN DHK 26-09068
ROGALAND DHK 26-09069
VESTFOLD HHK 25-09041
OPPLAND DHK 25-09094 
Rogaland DHK, 25-09001
NORDHORDLAND JFF 25-09005
NORD-VEST 26-09030
NORDVEST DHK 25-09023
NRK AVD FOSEN 26-08010
NRK AVD FOSEN 28-08059
ØLEN ETNE OG VINDAFJORD HK 25-09002
OSLO OG OMEGN DHK 25-09032
AUST-AGDER 25-09019
BERGEN-HORDALAND 28-09019
VEST-AGDER 25-09022
VESTFOLD-BUSKERUD 25-09018
OPPLAND DHK 26-09039
VEST-AGDER 25-09003
OPPLAND DHK 28-09020
FOLLO-ØSTFOLD 25-09011
BERGEN-HORDALAND 25-09006
AUST-AGDER 28-09003
AUST-AGDER 26-09003
AUST-AGDER 25-09004

 

 

 

2010

THHK 25-10083
VHHK 25-10053
VHHK 25-10036
VHHK 28-10016
 VHHK 26-10114
Telemark HHK 26-10117
HEDMARK DHK 26-10131
TELEMARK DHK 26-10091
TELEMARK DHK 28-10046
GLAMDAL OG ROMERIKE DHK 26-10104
GLAMDAL OG ROMERIKE DHK 28-10037
TRANØY OG OMEGN JFF 25-10065
TRANØY OG OMEGN JFF 25-10064
NORD-VEST 28-10039
NORD-VEST 26-0128
NJFF ØSTFOLD 28-10079
HEDRUM JFL 28-10111
HEDRUM JFL 26-10142
VESTFOLD-BUSKERUD 26-10138
VESTFOLD HHK 25-10036
VEST-AGDER 26-10125
VEST-AGDER 25-10020.
STJORDAL JFF 28-10061
STJORDAL JFF 26-10086
ROGALAND DHK 28-10104
ROGALAND DHK 26-10135
OSLO OG OMEGN DHK 26-10079
OSLO OG OMEGN DHK 25-10032
NORD-VEST DHK 25-10027
NORD-vest 26-10082
NORD-TRONDELAG 28-10040
NORD-TRONDELAG 26-10102
NORDLAND DHK 26-10056
FITJAR OG STORD HK 26-10015
BERGEN-HORDALAND 25-10007
ALTA HK 25-10041
SELBU HK 25-10040
FOLLO-OSTFOLD 28-10042
FOLLO-OSTFOLD 26-10007
AUST-AGDER 25-10062
VESTFOLD-BUSKERUD 26-10138
OSLO OG OMEGN DHK 28-10105
AGDER 28-10041.
AUST-AGDER 26-10106
BERGEN-HORDLAND 26-10105
BERGEN-HORDLAND 26-10020
LUSTER HK 25-10042
NJFF ØSTFOLD 26-10123
NORDHORDLAND JFF 26-10097
NORDHORDLAND JFF 28-10031
NORSK SCHWEISSHUND KLUBB 28-10054
GLAMDAL OG ROMERIKE DHK 25-10169
HALLINGDAL OG VALDRES EHK 28-10094
NITTEDAL OG HAKADAL SJF 26-10065
TRONDELAG DHK 26-10139
TRONDELAG DHK 28-10045
OPPLAND DHK 28-10038
OPPLAND DHK 26-10132
OPPLAND DHK 26-10110
OPPLAND DHK 26-10078
HEDMARK DHK 26-10103
BERGEN-HORDALAND 28-110078
VESTFOLD-BUSKERUD 26-10124
ROGALAND DHK 26-10134
ROGALAND DHK 28-10044
TRONDELAG DHK 26-10037
FINNMARK FHK 25-10056
NRK AVD BERGEN OG OMEGN 25-10089
NSK AVD SOG OG FJORDANE 25-10074
OPPLAND DHK 25-10044
OSLO OG OMEGN DHK 28-10043
OSLO OG OMEGN DHK 26-10133
NORDLAND DHK 26-10126
NJFF OSTFOLD 26-10041
HEDMARK DHK 25-10087
FOLLO-OSTFOLD DHK 25-10091
FORDE JFF 25-10077
FITJAR-STORD HK 28-10051
BERGEN-HORDALAND 25-10080
AUST-AGDER 25-10085  
GLAMDAL OG ROMERIKE DHK 25-10031
GLAMDAL OG ROMERIKE DHK 26-10040
NORDLAND DHK 25-10081
NORD-vest 26-10082
NORD-VEST DHK 25-10088
VEST-AGDER 25-10061
VEST-AGDER 26-10012
VESTT-AGDER 28-10003
 
HEDMARK DHK 25-10047
HEDMARK DHK 25-10052
HEDMARK DHK 26-10039
NORD-TRØNDELAG 25-10039
 NRK AVD KONGSVINGER OG OMEGN 25-10045
NRK AVD TRØNDELAG OG TRØNDELAG DHK 25-10095 NM
OSLO OG OMEGN DHK 25-10084
 TELEMARK HHK 25-10083
TELEMARK HHK 26-10004
VESTFOLD HHK 25-10053
VESTFOLD HHK 26-10002
 VESTFOLD-BUSKERUD 26-10033
 VESTFOLD-BUSKERUD 26-10081
VESTFOLD-BUSKERUD 
AUST-AGDER 25-10016 
NORD-VEST 28-10008
FOLLO-ØSTFOLD DHK 25-10010
AUST-AGDER 25-10006
AUST-AGDER 28-10009
KVINNHERAD ETTERSØKSLAG 25-10002
FITJAR-STORD HK 25-10001
FOLLO-ØSTFOLD EHK 26-09052
FOLLO-ØSTFOLD EHK 28-09039
NORDHORDLAND JFF 25-10004
VÅLER JFF 26-09088

2008

NJFF Østfold 28-08030

NJFF Østfold 26-08092

Rogaland DHK 26-08105

Rogaland DHK 28-08043

NRK avd. Kongsvinger og omegn, 26-08068

Oslo og Omegn DHK 28-08052

Nord Trønderlag DHK 28-08037

Nord Trønderlag DHK 26- 08061

Oppland DHK 26-08116

Østerdalen EHK 28-08090

Nord Vest DHK 26-08113

Follo Østfold DHK 26-08129

Follo Østfold DHK 28-08092

Hedmark DHK 28-08077

Hedmark DHK 16-08104

Oslo og Omegn DHK 26-08117

Glåmdal og Romerike DHK 26-08070

Glåmdal og Romerike DHK 28-08051

Vest Agder DHK 26-08107

Aust Agder DHK 28-08046

Aust Agder DHK 26-08108

Åfjord JFF 26-08043

Oslo og Omegn DHK 28-08076

Stjørdal JFF 26-08137

Vest Agder DHK 28-08047

Luster HK 25-08021.

Selbu TBHK 25-08048.
Selbu THBK 25-08067.
Trøndelag DHK 26-08118.
Trøndelag DHK 28-08036.
Bergen-Hordaland DHK 26-08106
Bergen-Hordaland DHK 28-08033
Hedmark DHK 28-08050
Nordland DHK 26-08095
Nord-Vest DHK 26-08094
Oppland DHK 26-08103
Oppland DHK 28-08048
Telemark DHK 28-08044
Aust-Agder DHK 25-08087
Bergen-Hordaland DHK 26-08080
Follo & Østfold EHK 26-08122
Nordland DHK 26-08096
Oslo og Omegn DHK 26-08101
Telemark DHK 25-08070
Telemark DHK 26-08077
Trøndelag DHK 26-08075
Voss HK 25-08083
Bergen - Hordaland DHK 25-08079
Follo - Østfold DHK 25-08085
Glåmdal og Romerike DHK 25-08071
Hedmark DHK 25-08086
Nordland DHK 25-08077
Nord-Trøndelag DHK 25-08050
Aust-Agder DHK 25-08063 oppdatert
NRK Trondheim og Omegn 25-08064 NM
Finmark EHK 25-08060
NRK Bergen og Omegn 25-08035
NSK Avd Telemark 25-08017
Aust-Agder DHK 26-08078
Oslo & Omegn DHK 25-08081
Trøndelag DHK 25-80078
Aust-Agder DHK 25-08063
Bergen - Hordaland DHK 26-08050
Glåmdal & Rommerike DHK 25-08023
Glåmdal & Rommerike DHK 26-08006
Glåmdal & Rommerike DHK 28-08011
Oslo & Omegn DHK 26-08069
Sunndals HK 25-08062
Vest-Agder DHK 26-08049
Vestfold HHK 25-08061
Åfjord JFF 25-08036
NRK avd Fosen 25-08034
Hedmark DHK 25-08053
Hedmark DHK 25-08052
Oslo og Omegn DHK 26-08051
Oppland DHK 26-08053
Aust-Agder DHK 25-08047
Aust-Agder DHK 26-08041
Bergen-Hordaland DHK 26-08015
Nordland DHK 25-08043
NRK AVD Bergen og omegn 25-08035
Rogaland DHK 26-08014
Rogaland DHK 26-08048
Rogaland DHK 28-08014
Trøndelag DHK 26-08018
Nord-Vest DHK 26-08016
Førde BHK 25-08015
Jetta HK 25-08033
Nord Hordaland JFF 25-08002
Nord-Vest DHK 25-08012
Nord-Vest DHK 25-08031
Nord-Vest DHK 28-08006
Norsk Bassetklubb 26-07016
NRK Avd Nord-Trøndelag 25-08026
Os JFL 25-08006
Vestfold-Buskerud DHK 25-08010
Oppland DHK 25-08018
Oslo & Omegn DHK 25-08037
Aust-Agder DHK 25-08020
Vest-Agder DHK 25-08030
Vest-Agder DHK 26-08121
Bergen & Hordaland DHK 25-08004
Vest-Agder DHK 28-08084
Trøndelag DHK 28-08004
Oslo og Omegn DHK 26-08013
Aust-Agder DHK 25-08003
Aust-Agder DHK 26-08128
Aust-Agder DHK 28-08091
Oslo og Omegn DHK 28-08010
Rogaland DHK OSP 12.04.08