NDFs Jaktoppdretterpriser

Her finner du kriterier for å søke og søknadsskjema samt liste over tidligere mottakere.

NDFs Jaktoppdretterpris i Gull

Nr.: År: Navn:
1 1984 Kennel Boidis, Seija Kiverä
2 1985 Kennel Wenja, Wenja Rui
3 1986 Kennel Akki, Aksel G. Schjervheim
4 1988 Kennel B-Strup, Gerda og Niels Brandstrup
5 1989 Kennel Kjærragården, Turid og Johs Edvartsen
6 1997 Kennel Revbergets, Arild W. Olsen
7 1998 Kennel Seidemann, Erika Enger og Haavard Lehn
8 2000 Kennel Prestbråtan, Marianne S. og Rolf E. Nilsen
9 2000 Kennel Ovnsrøret, Steinar Waage
10 2003 Kennel Dimmuborgir, Tale Rosland Waage
11 2006 Kennel Jägermeister, Anne Igsi
12 2010 Kennel Veidemann, Gro og Gunleik Vibeto
13 2012 Kennel Råtassen, Kjell Håvard og Åse-Britt Hoverak
14 2014 Kennel Stuttleggen, Henk Robert De Groot

NDFs Jaktoppdretterpris i Sølv

Nr.: År: Navn:
1 1984 Kennel Akki, Aksel G. Schjervheim
2 1984 Kennel Boidis, Seija Kiverä
3 1985 Kennel Wenja, Wenja Rui
4 1987 Kennel B-Strup, Gerda og Niels Brandstrup
5 1988 Kennel Kjærragården, Turid og Johs Edvartsen
6 1990 Kennel Østbo, Sverre Østlund
7 1997 Kennel Revbergets, Arild W. Olsen
8 1998 Kennel Seidemann, Erika Enger og Haavard Lehn
9 2000 Kennel Prestbråtan, Marianne S. og Rolf E. Nilsen
10 2000 Kennel Ovnsrøret, Steinar Waage
11 2003 Kennel Dimmuborgir, Tale Rosland Waage
12 2006 Kennel Jägermeister, Anne Igsi
13 2010 Kennel Veidemann, Gro og Gunleik Vibeto
14 2012 Kennel Råtassen, Kjell Håvard og Åse-Britt Hoverak
15 2012 Kennel Stuttleggen, Henk Robert De Groot
16 2017 Kennel Siradachs, Bjørn Tore Egeland og Lene Rørvik

NDFs Jaktoppdretterpris i Bronse

Nr.: År: Navn:
1 1984 Kennel Akki, Aksel G. Schjervheim
2 1984 Kennel Boidis, Seija Kiverä
3 1984 Kennel B-Strup, Gerda og Niels Brandstrup
4 1985 Kennel Wenja, Wenja Rui
5 1986 Kennel Kjærragården, Turid og Johs Edvartsen
6 1988 Kennel Tanumfjellet, Mai-Beth Hyldmo
7 1988 Kennel Nuits, Yvonne Hansén
8 1988 Kennel Morrarøs, Marianne Älestål
9 1990 Kennel Østbo, Sverre Østlund
10 1994 Kennel Amarita, Anne Marit Olsen
11 1995 Kennel Ovnsrøret, Steinar Waage
12 1995 Kennel Seidemann, Erika Enger og Haavard Lehn
13 1997 Kennel Revbergets, Arild W. Olsen
14 1997 Kennel Bissebo, Laila og Inge Bergqvist
15 2000 Kennel Prestbråtan, Marianne S. og Rolf E. Nilsen
16 2003 Kennel Dimmuborgir, Tale Rosland Waage
17 2005 Kennel Revestreken, Rita og Atle Aspevik
18 2006 Kennel Jägermeister, Anne Igsi
19 2010 Kennel Veidemann, Gro og Gunleik Vibeto
20 2011 Kennel Krokgården, Jørgen Idalen
21 2012 Kennel Råtassen, Kjell Håvard og Åse-Britt Hoverak
22 2012 Kennel Stuttleggen, Henk Robert De Groot
23 2012 Kennel Pei Fang, Marianne og Brynjar Holmli
24 2013 Kennel Kvilestad, Steinar og Monica Ringsbye
25 2016 Kennel Tante Else, Angela Barco Baròn og Ole Bjørkheim
26 2017 Kennel Vesleøksna, Gro Sætersmoen og Hans Chr.Ellefsen
27 2017 Kennel Villa Magnolia, Eddie Moljord